CZECH

Peugeot 4800 04/2012 -

Královská zábava na velké obrazovce

Navigace One Look Navi XL přináší do vašeho vozu naprosto nové zážitky díky prvnímu displeji o velikosti 8". Tento velký displej vám poskytuje komfort One Look a umožňuje vám sledovat filmy jako v kině. Dokonce i v režimu rozdělené obrazovky je sledování displeje zážitkem.

8′′  displej je o 43% větší než displeje o velikosti  7′′ (17,78 cm). Můžete si užívat detailů v mapovém zobrazení a i v režimu rozdělení obrazovk 50/50 budete mít jasný přehled o všech operacích. Když  tento displej jednou vyzkoušíte, už nikdy se nebudete chtít vrátit k displeji menší velikosti!

8 palcové instalační sady

Čistá instalace displeje o velikosti  8′′ do palubní desky Vám Alpine zjednodušuje díky celé řadě instalačních sad, které obsahují vše potřebné od mechanických dílů až po adaptéry a rozhraní pro ovládání z volantu a displeje palubního počítače (je-li součástí vozu).

 

 

8 palcová instalační sada obsahuje všechny díly potřebné k instalaci INE-W928R / X800D-U v cílovém vozidle. Díly pro mechanickou montáž jsou zahrnuty, stejně jako napájecí adaptér. Anténní adaptér nenii nutný.