CZECH

Systémové řešení pro Audi A4 a A5

AX701D-A4 - Pokročilá navigační stanice, Alpine Style pro Audi A4 a A5

Alpine představuje prémiový informační systém, který je exkluzivně navržen pro A4 (Model 2007-2015) and A5 (Model 2007-2016). X701D-A4 je součástí rychle rostoucí řady Alpine Style. Poskytuje vlastníkům Audi přístup k nejnovějším médiím, úžasnou navigaci a nadstandardní Alpine zvuk.Všechny komponenty jsou navrženy tak, aby ladily s interiérem vozidla.

DVE-5300X - DVD přehrávač pro Audi A4 a A5

Vylepšete Alpine systém o DVD přehrávač. DVE-5300X je umístěn přímo za kontrolním panelem, aby řidič na něj lehce dosáhl. Používá HDMI technologii pro úžasnou kvalitu a je plně ovladatelný přes dotykovou obrazovku nebo přes kontrolní panel. DVD přehrávač poskytuje přehrávání DVD, CD, MP3, DivX, FLAC a dalších formátů.

SPC-100AU - Vylepšení zvuku pro Audi A4 a A5

Vřele doporučujeme vylepšení sudio systému, jestli nainstalujete Alpine Style systém, abyste získali skutečný zvukový zážitek ve vašem voze Audi (A4 a A5).

SPC-200AU - Prémiové vylepšení zvuku pro Audi A4 a A5

SPC-200AU obsahuje 310 W zesilovač s digitálním zvukovým procesorem a byl naladěn pro nejlepší výkon ve voze Audi.
Také obsahuje 7.5cm reproduktory.
V kombinaci s SPC-100AU tvoří úplný systém. Balení obsahuje kvalitní kabeláž a držáky.

KIT-R1AU - Instalační sada pro zpětnou kameru do Audi A4 a A5

Instalační sada pro více-pohledovou zadní kameru HCE-C252RD, zadní kameru HCE-C127D, širokoúhlou zadní kameru HCE-C157D.
Sada nahrazuje původní rukojeť.

Vyhledejte Alpine Style obchod

Pokud si chcete koupit, nebo se dozvědět více o vylepšení vozidla, nechte si poradit systém, který odpovídá vašemu vozu a získejte profesionální instalaci.
Pouze autorizovaní odborní prodejci Alpine Style poskytnout:

  • Vyškolené Alpine prodejce a odbornou instalaci
  • Přímou technickou podporu
  • Dokonalou instalaci

 

Chcete-li najít nejbližšího autorizovaného prodejce Alpine Style, jednoduše zadejte poštovní směrovací číslo nebo na nejbližší obec / město a klepněte na tlačítko Hledat.